Moja navodila za odstranjevanje spletnega ščita
Kaj je moj spletni ščit?
Enako kot Content Defender in Zaščita vsebine , My Web Shield je prevarantska aplikacija, ki trdi, da ščiti sisteme pred zlonamerno programsko opremo. Z izpolnjevanjem teh ponarejenih obljub My Web Shield poskuša uporabnike prelisičiti, da jih namestijo. Upoštevajte pa, da je ta aplikacija kategorizirana kot oglaševalska programska oprema in potencialno neželen program (PUP). Za te negativne povezave obstajajo trije glavni razlogi: 1) prikrita namestitev brez soglasja uporabnikov 2) prikaz vsiljivih spletnih oglasov in 3) sledenje uporabnikovega brskanja po internetu.
Po vdoru My Web Shield ustvarja različne vsiljive spletne oglase (na primer pojavno okno, pasico, kupon itd.). Da bi to dosegli, razvijalci uporabljajo 'navidezni sloj' - orodje, ki omogoča prikazovanje grafične vsebine tretjih oseb na katerem koli spletnem mestu. . Noben od prikazanih oglasov ne izvira iz obiskanih spletnih mest uporabnikov in ne skriva osnovne spletne vsebine, kar bistveno zmanjša izkušnjo brskanja. Poleg tega lahko preusmerijo na zlonamerna spletna mesta - če jih kliknete, tvegate nadaljnje okužbe računalnika. Poleg tega My Web Shield zbira različne informacije v zvezi z dejavnostjo brskanja po internetu, vključno z naslovi internetnega protokola (IP), obiskanimi URL-ji spletnih mest, iskalnimi poizvedbami in ogledanimi stranmi - to je le nekaj primerov z dolgega seznama. Te informacije lahko vsebujejo zasebne podatke in jih razvijalci storitve My Web Shield delijo s tretjimi osebami (ki osebne podatke zlorabljajo za ustvarjanje prihodka). Prisotnost aplikacije za sledenje informacij v vašem sistemu lahko povzroči resne težave z zasebnostjo ali celo krajo identitete. Iz teh razlogov vam toplo priporočamo, da takoj odstranite oglaševalsko programsko opremo My Web Shield.
Ime | My Web Shield adware |
Vrsta grožnje | Oglasna programska oprema, neželeni oglasi, pojavni virus |
Simptomi | Ogled oglasov, ki ne izvirajo s spletnih mest, ki jih brskate. Vsiljivi pojavni oglasi. Zmanjšana hitrost brskanja po internetu. |
Metode distribucije | Zavajajoči pojavni oglasi, namestitve brezplačne programske opreme (združevanje), ponarejeni namestitveni programi za Flash Player. |
Škoda | Zmanjšana zmogljivost računalnika, sledenje brskalnikom - težave z zasebnostjo, morebitne dodatne okužbe z zlonamerno programsko opremo. |
Odstranjevanje zlonamerne programske opreme (Windows) | Da bi odpravili morebitne okužbe z zlonamerno programsko opremo, skenirajte računalnik z zakonito protivirusno programsko opremo. Naši raziskovalci varnosti priporočajo uporabo programske opreme Malwarebytes. |
Raziskave kažejo, da so si vsi programi oglaševalskega tipa zelo podobni. Tako kot pri Mojem spletnem ščitu se tudi pri mnogih aplikacijah, kot je Dailybee , TwitterTime , in Qubiv prav tako trdijo, da so legitimni in koristni. Te obljube so lažne. Pravi in edini namen programov oglaševalskega tipa je ustvarjati prihodek za razvijalce. My Web Shield in drugi podobni programi za običajne uporabnike ne predstavljajo pomembne vrednosti. Ponujajo vsiljive spletne oglase (prek oglaševalskega modela »Pay Per Click«) in zbirajo različne informacije (ki jih kasneje delijo s tretjimi osebami, da ustvarijo prihodek).
Kako se je My Web Shield namestil v moj računalnik?
My Web Shield ima uradno spletno mesto za prenos, vendar se ta aplikacija distribuira tudi z zavajajočo metodo trženja programske opreme, imenovano »združevanje«. Zato uporabniki My Web Shield pogosto namestijo nenamerno, brez njihovega soglasja. Pakiranje je prikrita namestitev programske opreme tretjih oseb z običajno programsko opremo / aplikacijami. Razvijalci prikrivajo združene programe v nastavitvah »Po meri / Napredno« v postopkih prenosa ali namestitve. Če hitite in preskočite ta razdelek, sistem izpostavlja tveganju za različne okužbe.
Kako se izogniti namestitvi potencialno neželenih aplikacij?
Če želite preprečiti namestitev programov tretjih oseb, bodite med postopki prenosa in namestitve zelo previdni. Izberite nastavitve »Po meri« ali »Napredno« in natančno analizirajte vsak korak. Poleg tega prekinite vse dodatno vključene programe in zavrnite vse ponudbe za njihov prenos / namestitev. Če je vaš računalnik že okužen z My Web Shield, priporočamo, da zaženete pregled z Malwarebytes za Windows za samodejno odstranitev te oglaševalske programske opreme.
S prenosom programske opreme My Web Shield se uporabniki nenamerno strinjajo, da bodo med brskanjem po internetu prikazani vsiljivi oglasi:
Zavajajoči namestitveni program, ki širi oglaševalsko programsko opremo My Web Shield:
My Web Shield adware ponuja vsiljive oglase:
Wie bootet man ubuntu von usb windows 10
Procesi oglaševalske programske opreme My Web Shield (' My Web Shield Consolidator 'in' Moj spletni ščit Sentinel ') v upravitelju opravil sistema Windows:
Takojšnje samodejno odstranjevanje zlonamerne programske opreme: Ročno odstranjevanje groženj je lahko dolgotrajen in zapleten postopek, ki zahteva napredno računalniško znanje. Malwarebytes je profesionalno orodje za samodejno odstranjevanje zlonamerne programske opreme, ki je priporočljivo, da se znebite zlonamerne programske opreme. Prenesite ga s klikom na spodnji gumb:
▼ PRENESI Malwarebytes S prenosom katere koli programske opreme, navedene na tem spletnem mestu, se strinjate z našo Politika zasebnosti in Pogoji uporabe . Če želite uporabljati polno predstavljeni izdelek, morate kupiti licenco za Malwarebytes. Na voljo 14-dnevno brezplačno preskusno obdobje.
Hitri meni:
- Kaj je moj spletni ščit?
- KORAK 1. Z nadzorne plošče odstranite aplikacijo My Web Shield.
- 2. KORAK Odstranite oglaševalsko programsko opremo My Web Shield iz Internet Explorerja.
- 3. KORAK Odstranite oglase My Web Shield iz brskalnika Google Chrome.
- 4. KORAK Odstranite 'Ads by My Web Shield' iz Mozilla Firefox.
- 5. KORAK. Odstranite razširitev My Web Shield iz brskalnika Safari.
- 6. KORAK. Odstranite prevarantske vtičnike iz Microsoft Edge.
Odstranjevanje oglasne programske opreme My Web Shield:
Uporabniki sistema Windows 7:
Kliknite Začni (Logotip Windows v spodnjem levem kotu namizja), izberite Nadzorna plošča . Poiščite Programi in kliknite Odstranite program .
Uporabniki sistema Windows XP:
Kliknite Začni , izberite Nastavitve in kliknite Nadzorna plošča . Poiščite in kliknite Dodajanje ali odstranjevanje programov .
Uporabniki sistemov Windows 10 in Windows 8:
Z desno miškino tipko kliknite spodnji levi kot zaslona, v meniju za hitri dostop izberite Nadzorna plošča . V odprtem oknu izberite Programi in lastnosti .
Herzlichen Glückwunsch, Ihr Apfel wurde zufällig ausgewählt
Uporabniki Mac OSX:
Kliknite Finder , na odprtem zaslonu izberite Aplikacije . Povlecite aplikacijo iz Aplikacije mapo v Smeti (ki se nahaja v priklopni postaji), nato z desno miškino tipko kliknite ikono smetnjaka in izberite Izprazni koš .
V oknu za odstranitev programov poiščite Moj spletni ščit ', izberite ta vnos in kliknite' Odstrani 'ali' Odstrani '.
Po odstranitvi potencialno neželenega programa (ki povzroča oglase My Web Shield) v računalniku poiščite morebitne preostale neželene komponente ali morebitne okužbe z zlonamerno programsko opremo. Če želite optično prebrati računalnik, uporabite priporočena programska oprema za odstranjevanje zlonamerne programske opreme.
▼ PRENESI odstranjevalec za
okužbe z zlonamerno programsko opremo
Malwarebytes preveri, ali je računalnik okužen z zlonamerno programsko opremo. Če želite uporabljati polno predstavljeni izdelek, morate kupiti licenco za Malwarebytes. Na voljo 14-dnevno brezplačno preskusno obdobje.
Odstranite oglasno programsko opremo My Web Shield iz internetnih brskalnikov:
V času raziskav My Web Shield ni namestil vtičnikov brskalnika v Internet Explorer, Google Chrome ali Mozilla Firefox, vendar je bil priložen drugi oglaševalski programski opremi. Zato vam svetujemo, da iz svojih internetnih brskalnikov odstranite vse potencialno neželene dodatke za brskalnike.
Video, ki prikazuje odstranitev potencialno neželenih dodatkov za brskalnik:
internet Explorer Chrome Firefox Safari Rob
Odstranite zlonamerne dodatke iz Internet Explorerja:
Kliknite ikono zobnika (v zgornjem desnem kotu Internet Explorerja) izberite »Upravljanje dodatkov«. Poiščite nedavno nameščene sumljive razširitve brskalnika, izberite te vnose in kliknite »Odstrani«.
Neobvezna metoda:
Če imate še naprej težave z odstranjevanjem programske opreme my web shield, ponastavite nastavitve Internet Explorerja na privzete.
Uporabniki sistema Windows XP: Kliknite Začni , kliknite Teči , v odprtem oknu inetcpl.cpl V odprtem oknu kliknite Napredno , nato kliknite Ponastaviti .
Uporabniki sistemov Windows Vista in Windows 7: Kliknite logotip sistema Windows v polju za začetek iskanja inetcpl.cpl in kliknite enter. V odprtem oknu kliknite Napredno , nato kliknite Ponastaviti .
Uporabniki sistema Windows 8: Odprite Internet Explorer in kliknite orodja ikono. Izberite Internetne možnosti .
net err_empty_response
V odprtem oknu izberite Napredno zavihek.
Kliknite Ponastaviti .
S klikom na potrdite, da želite ponastaviti nastavitve Internet Explorerja na privzete Ponastaviti .
internet Explorer Chrome Firefox Safari Rob
Odstranite zlonamerne razširitve iz brskalnika Google Chrome:
Kliknite ikono menija Chrome (v zgornjem desnem kotu brskalnika Google Chrome) izberite »Več orodij« in kliknite »Razširitve«. Poiščite vse nedavno nameščene sumljive dodatke brskalnika in jih odstranite.
Neobvezna metoda:
Če imate še naprej težave z odstranjevanjem programske opreme my web shield, ponastavite nastavitve brskalnika Google Chrome. Kliknite Ikona menija Chrome (v zgornjem desnem kotu brskalnika Google Chrome) in izberite Nastavitve . Pomaknite se navzdol na dno zaslona. Kliknite Napredno ... povezava.
Ko se pomaknete na dno zaslona, kliknite Ponastavi (obnovi nastavitve na prvotne privzete vrednosti) .
V odprtem oknu potrdite, da želite ponastaviti nastavitve Google Chrome na privzete, tako da kliknete Ponastaviti .
wie man prüft ob 32 oder 64
internet Explorer Chrome Firefox Safari Rob
Odstranite zlonamerne vtičnike iz Mozilla Firefox:
Kliknite meni Firefox (v zgornjem desnem kotu glavnega okna) izberite »Dodatki«. Kliknite »Razširitve«, v odprtem oknu odstranite vse nedavno nameščene sumljive vtičnike brskalnika.
Neobvezna metoda:
Uporabniki računalnikov, ki imajo težave z odstranjevanjem programske opreme iz mojega spletnega ščita, lahko ponastavijo svoje nastavitve Mozilla Firefox.
Odprite Mozilla Firefox, v zgornjem desnem kotu glavnega okna kliknite Meni Firefox , v odprtem meniju kliknite Pomoč.
Izberite Informacije o odpravljanju težav .
V odprtem oknu kliknite Osvežite Firefox .
V odprtem oknu potrdite, da želite ponastaviti nastavitve Mozille Firefox na privzete s klikom na Osvežite Firefox .
Odstranite zlonamerne razširitve iz brskalnika Safari:
Prepričajte se, da je brskalnik Safari aktiven, kliknite Safari meni in izberite Nastavitve ... .
V odprtem oknu kliknite Razširitve , poiščite nedavno nameščeno sumljivo razširitev, jo izberite in kliknite Odstrani .
Neobvezna metoda:
Prepričajte se, da je brskalnik Safari aktiven, in kliknite Safari meni. V spustnem meniju izberite Počisti zgodovino in podatke o spletnih mestih ...
V odprtem oknu izberite vso zgodovino in kliknite Izbriši zgodovino .
Odstranite zlonamerne razširitve iz Microsoft Edge:
Kliknite ikono menija Edge (v zgornjem desnem kotu Microsoft Edge) izberite ' Razširitve '. Poiščite vse nedavno nameščene sumljive dodatke brskalnika in kliknite ' Odstrani 'pod njihovimi imeni.
So erhalten Sie apt-get auf dem Mac
Neobvezna metoda:
Če imate še naprej težave z odstranjevanjem programske opreme my web shield, ponastavite nastavitve brskalnika Microsoft Edge. Kliknite Ikona menija Edge (v zgornjem desnem kotu Microsoft Edge) in izberite Nastavitve .
V odprtem meniju z nastavitvami izberite Ponastavite nastavitve .
Izberite Obnovite nastavitve na privzete vrednosti . V odprtem oknu potrdite, da želite ponastaviti nastavitve Microsoft Edge na privzete s klikom na Ponastaviti .
- Če to ni pomagalo, upoštevajte te možnosti navodila razlaga, kako ponastaviti brskalnik Microsoft Edge.
Povzetek:
Oglasna programska oprema ali potencialno neželene aplikacije se navadno infiltrirajo v internetne brskalnike z brezplačnimi prenosi programske opreme. Upoštevajte, da je najvarnejši vir za prenos brezplačne programske opreme samo s spletnih strani razvijalcev. Da se izognete namestitvi oglaševalske programske opreme, bodite zelo pozorni pri nalaganju in nameščanju brezplačne programske opreme. Pri nameščanju predhodno prenesenih brezplačnih programov izberite po meri ali napredno možnosti namestitve - ta korak bo razkril morebitne neželene programe, navedene za namestitev, skupaj z izbranim brezplačnim programom.
Pomoč pri odstranitvi:
Če imate težave pri odstranjevanju moje programske opreme za zaščito spletnega ščita iz računalnika, prosite za pomoč na našem forumu za podporo zlonamerni programski opremi.
Objavite komentar:
Če imate dodatne informacije o moji programski opremi za zaščito spletnega ščita ali njihovo odstranitev, delite svoje znanje v spodnjem oddelku za komentarje.